« Takaisin kotisivulle

Stumppi - keskustelu

Viestit käyttäjältä: LauraA
ouJEE jes! hieno homma Henna!
Uutena tulokkaana LauraA:

6 Päivä menossa savuttomana!
kokemusta löytyy tuosta kympin nousust kun lopetti joskus vuosia sitten..ja kyl otti päähän ku uudestaa tuolloin ratkesin!hitto et onkin olly tyhmä! noh tällä kertaa ei ratketa ja aloteta..
Onnea Hemulii! HIENOA!
hienoa juuri näin! olkoo toiset mitä mieltä on, oma pää on pidettävä, ja itsestähän tupakoimattomuus juuri lähtee!
tsemppiä!
aijaa.. et nestettä SIIS pelkkää NESTETTÄ tuo viisi kiloa..ohhoh..kiitos tiedosta ei ahdista niin paljoa painonnousu !
oikein! varmaan menisi hyvä nautinto ruuasta piloille kun tuon ajan jälkeen laittais sen savukkeen palamaan..hyi yök!
Selvä juttu! Kiitos Heluna tiedosta!
Periks ei anneta vaik tiukkaa tekeekin välillä..!
noh juuh niinhään tuo tekee.. mielialat on laidasta laitaan.
kysymys kuuluukin..miehet huomio! onko teillä herkkyys reaktioita? vai liittyisikö jotenki naishormooneihein kun ainakin itsellä nuo mielialat saattoi vaihdella tupakoidessakin tiettyinä aikoina
kyllä vaan helpottaa kummasti kun täällä on saman asian kanssa painijoita tavalla tai toisella!
kiitos kaikille tuesta, sitä kyllä tarvitaan !
joo kyllähän siintä suurimmasta v*tutuksesta sitten päästiin..taitaa tää kolmas päivä vaan olla aika tiukka, muiden kokemuksia?
kyllä nyt alko ottaa päähän oikein kunnolla.. varsinaisesti ei yhtään mikää ja kuitenkin ihan kaikki.
hermostuttaa niin että rupeaa ihan tärisyttää! MUR!

HUOH..noh nikotiinipurkkaa suuhun vaan niin maan prkl!! eiköhän se tästä ja ulkoilemaan!
suosittelen myös kokeilemaan jos ei nuo luonnon tuotteet toimi niin jonkunlaista rentoutumis dvdtä! itselläni ainaki auttaa kummasti, muutenkin kun hyvin stressi herkkä ihminen olen ja vaikea rentoutua nii johan sain apua noista rentoutus dvdeistä!
suosittelen

ja itse tietysti lenkkeilen, se myöskin auttaa kun saa ajatus vaan levätä.
näinhän se menee!
ja voi sitä ihanaa riemun tunnetta liikkuessa kun henki kulkee normaalisti eikä tarvitse heti alkumetreillä puuskuttaa!
kolmas päivä alkamassa

Siirry: